Depolu Sabunluk

Hilal Kimya olarak, 2001 yılından beri ülkemiz için üreten, ihraç eden ve istihdam sağlamayı vizyon edindik. Bu doğrultuda okulların, fabrikaların, camilerin, askeri birliklerin gibi toplu lavabo kulanım alanları da hem tasarrufu hem de hijyeni ön planda tutarak özel depolu sabunluk üretmekteyiz.

Ar-Ge çalışmaları ile sürekli ürünlerimizi geliştirerek daha dayanıklı, uzun kullanımlı, hijyenik ve ekonomik ürünler üretmek için çalışmaktayız. Farklı dizaynlar ile lavabolara özel projeler geliştirmekteyiz.
1 lavabodan 1000 lavaboya depolu sabunluk sistemlerimizi uygulama kapasitesine sahibiz. Özel projelendirmeler için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Depolu sabunluk, İşletmelerimizde sabunluk olarak kullanabileceğimiz pratik ve estetik bir seçenektir. Depolu sabunluk, sabunu saklamak için kullanılan bir kabın içine sabunu yerleştirir ve kullanım için sabunu kolayca almanıza olanak tanır.

Depolu sabunluk, aynı zamanda, sabunun daha uzun süre dayanmasını sağlar. Çünkü sabunluk içinde sabun kurumaz ve daha uzun süre dayanır. Ayrıca, sabunluk içinde sabunun nemini saklar ve sabunun yumuşak kalmasını sağlar.

Sonuç olarak, depolu sabunluk, pratik ve estetik bir seçenektir. İşletmelerimiz için kullanabileceğimiz birçok faydası vardır. Örneğin, sabunun daha uzun süre dayanmasını sağlar ve sabunun nemini saklar. Ayrıca, farklı malzemelerden ve tasarımlardan yapılabilirler ve iş yerinizin dekorasyonuna uyumlu bir renk seçebilirsiniz.

depolu sabunluk

Depolu Sabunluk Fiyatları

Ortalama %70 – %80 tasarruf sağlayan depolu sabunluk sistemlerimiz ile bütçenizi sarsmadan uzun ömürlü bir kullanımın keyfini süreceksiniz.

Sormak istediğiniz her konuda aşağıdaki iletişim bilgilerinden temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Depolu sabunluk fiyatları için hemen arayın.

 

Hilal Kimya

0212 503 19 15
bilgi@hilalkimya.com

Call Now Button