Hilal Kimya

Depolu sabunluk sistemi öğrencilerin  söküp atamayacağı ve sabunu israf edemeyeceği bir sistemdir.

Lavabolara takılan depolu sabunluk sistemi 10lt 20 lt’lik özel üretim sıvı sabun depoları kullanıcıların kolay ulaşamayacakları bir yere monte edilip, buradan her lavaboya gelecek şekilde su tesisat sistemi ile fayanslara zarar vermeden firmanın patentli ürünü olan fiber plastikten krom yaylı sıvı sabunluk aparatımız takılır.

Her basışta 1 gram sıvı sabun bırakan sıvı sabunluk aparatımız kırılmaz (metal niteliğinde) plastikten imal edilmiştir. Merkez depolu sabunluk sisteminde 10lt ve  20 lt’lik monte edilen bir tuvalete en az 1 yıl yetmektedir. %70 – %80 tasarruf sağlayan depolu sabunluk, 1 yıl firmamız garantisindedir.

Vizyonumuz

Üretici ve tedarikçbir firma olarak;

* Ülke kaynaklarını doğru kullanmak,
* İçinde yaşadığımız topluma en iyiyi, en güzeli en ekonomik şartlarda sunabilmek,
* Eğitimli, çalışkan, değişim ve gelişime açık ekibimizle; öncelikle ülkemizin insanı ve tüm insanlığın faydalanabileceği ürünler ve fikirler üretmek.

Misyonumuz

2001’den bu güne farklı sektörlerdeki üretim ve ticaret birikimlerimizi temizlik, endüstriyel temizlik ekipmanları, tüketim tedarik ürünleri, “Çoklu Lvaboda Pratik Çözümler” çalışmalarımız çerçevesinde Merkezi Sıvı Sabun Akıtma Aparatı, Merkezi Şampuanlık, temizlik ürünleri yoğun çalışma alanlarımızdır.

Sosyal Projelerimiz

Merkez depolu sabunluk sistemi İlk ve orta dereceli okullara, yüksek öğrenim kurumlarına, kışla, yurt, pansiyon, sosyal tesis, hastane, fabrika ve yoğun kullanılan tüm lavabolara; Maksimum hijyen, büyük çapta zaman, malzeme ve enerji tasarrufu sağlayan “Merkezi Sıvı Sabunluk sistemi ” ve “Merkezi şampuanlık Sistemi” nin üretim ve montajını yapmaktayız.

Yüzlerce – binlerce insanın hareket halinde olduğu bu mekanlarda hijyen – temizlik ve takibin ne kadar önemli olduğunu sizler de takdir edersiniz. Buda yaptığımız işin önemini kat kat artırıyor. Bu mekanlarda temizliğin başlangıç yeri lavabolardır. Özellikle okullarda, fabrika ve kışlalarda yoğun kullanımdan dolayı lavabolarda, sabunluklar kırılıp bozulmakta, konulan malzemenin takibi zor, açıkta olmaları istismar edilmekte, hijyen kurallarına uymamaktadır.

Firmamız, bu alanda bir ilki başarmış olup, bozulmayan, depo sistemi sayesinde süreklilik arz eden, tamamı yerli üretim, en az maliyetle maksimum temizlik ve hijyen sağlayan; “Merkezi Depolu Sabunluk Sistemi” , “Merkezi Şampuanlık Sistemini” geliştirmiş, ilgililerin takdirlerini kazanmıştır.

İlgiliyseniz biz burdayız.

Call Now Button