Depolu Sabunluklar

Merkezi depolu sabunluklar, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, camilerde, yurtlarda, tesislerde, lavabolarda kullanılan, %70-80 oranında sabun tasarrufu sağlayan depolu sabunluklardır. Montaj kılavuzu dahil tüm bağlantı parçaları kargo ile Türkiye’ye gönderilmektedir. Basmalı sabun başlığımız ve alttan basmalı başlıklarımız sert darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun süre sabun dolumu gerektirmez.

Depolu sıvı sabunluk ana gövdesine ek olarak basınç regülatörü ve dolum tankına sahiptir. Doldurma tankı çok büyük bir kapasiteye sahiptir ve en fazla 2 haftada bir tekrar doldurulabilir. Basınç regülatörü, yeniden doldurma sırasında sisteme hava girmesini engeller ve böylece pompanın tıkanmasını önler.

Sabunluk, vida veya güçlü yapışkan bant kullanılarak doğrudan duvara veya zemine sabitlenir.

Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Hızlı ve Kolay Alışveriş

Kapıda ödeme seçeneği, online alışverişlerde ödeme yapmadan önce ürünleri kontrol edebilmenizi ve güvenli alışveriş yapabilmenizi sağlayan bir ödeme yöntemidir. Bu seçenek sayesinde, ürünleri teslim alırken ödeme yaparak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimizi, güvenli, hızlı ve kolay alışveriş için tercih edilirsiniz.

Call Now Button